Centrální vysavač Duovac Centrální vysavač Husky Cyklon

Času ubývá - centralizujme úklid

Času ubývá - centralizujme úklid

11. 12. 2012, 10:32

Kdo by netoužil po čisté domácnosti bez prachu, pylů, roztočů a jiných alergenů. Jak toho snadno dosáhnout, když máme v dnešní době stále méně času na všechno, tedy i na úklid? Spolehlivě pomůže silný a odolný centrální vysavač Husky, který se na dlouhou dobu stane naším opravdovým přítelem.

Dýchejte lépe

Centrálního vysavač Husky se umisťuje mimo obytný prostor, obvykle do garáže nebo sklepa. S místnostmi je sací jednotka propojená rozvody vedenými ve zdi, které ústí do elegantních vysavačových zásuvek. Do nich stačí zapojit hadici a úklid může začít. Veškeré nasáté nečistoty odcházejí pro přefiltrování z objektu pryč. Tím je zajištěno, že vysavač nevíří v místnosti prach usazený na nábytku a záclonách, jako je tomu u malých přenosných vysavačů, což ocení nejen osoby s respiračními obtížemi.

Centrální vysavač Husky Q PRO

Doživotní záruka

Husky nezůstává svému jméno nic dlužen od pohledu - je to robustní a elegantní přístroj, který je poháněný silným a odolným agregátem. Bypass technologie nezávislého chlazení zaručuje bezproblémový chod vysavače i při dlouhodobém provozu. Centrální vysavač Husky nespoléhá jen na filtrační systém, ale právě na odolnost pohonného ústrojí - motoru nevadí ani případný průchod prachu, jeho výkon neklesá za žádných okolností.

Tyto kvality poskytnout zákazníkovi na tyto výrobky unikátní doživotní záruku na celý přístroj, čili záruku po celou dobu životnosti přístroje, která je stanovena na 25 let. Za takovou dobu mnozí vyměníme i svůj automobil, ale náš věrný Husky spolehlivě vysává a vysává…

Husky se vody nebojí

Odolnost agregátů dokládá i mimořádná schopnost přímého sání mokrých nečistot. Takzvané přístroje pro kombinované sání mají jednotku uzpůsobenou k mokrému sání, přičemž nasáté nečistoty zachycují do odolné polypropylenové nádoby s nerezovým plovákem.

Husky šetří Vás čas

Úklid s Husky není jen efektivní, ale i maximálně pohodlný. Velkou výhodou jsou hadice skryté ve zdi. Před vysáváním jen vytáhnete potřebnou délku (až 15 metrů), po skončení úklidu odjistíte zásuvku a hadice se skryje v trubním rozvodu. Podobným doplňkem, ale s možností dodatečné montáže, je samonavíjecí hadice Vroom, která si během 3 vteřin poradí se suchými nečistotami v kuchyni, předsíni nebo garáži.A jistě oceníte i štěrbinovou zásuvku Magic Sweep v nerezovém provedení, které vyniká odolností a lépe koresponduje s ostatními kuchyňskými spotřebiči. Stačí k ní jednoduše nahrnout nečistoty, nohou aktivovat spínač a úklid je vyřešen.Centrální vysavače Husky dodává již 19 let na náš trh společnost Newag s.r.o. Prostřednictvím svých poboček a partnerských společností poskytuje komplexní odborné služby včetně servisu.
Profil autora
Zobrazení: 144779 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0