Centrální vysavač Duovac Centrální vysavač Husky Cyklon

Centrální vysavače a pohodlí

Centrální vysavače a pohodlí

11. 12. 2012, 10:32

Když dojde v domácnosti na vysávání, většina členů rodiny se raději tiše vytratí? Nejvyšší čas pro pořízení centrálního vysavače - pohodlí, které při úklidu poskytuje, ocení každý.

Hadice skryté ve zdi

Kromě výrazně vyššího výkonu, oproti příručním vysavačům, dopřávají centrální vysavače svým uživatelům také maximální pohodlí. Při vysávání nemusíme po domě přenášet těžký přístroj, obávat se jeho převrácení, narážení do nábytku... Stačí zapojit do elegantní zásuvky hadici a úklid může začít. Nebo, ještě lépe, zvolit hadice skryté ve zdi. Ty jsou důmyslně skryty v trubním rozvodu ve stěnách a na úklid se vytahují v potřebné délce, která může mít až 15 metrů. Po dokončení vysávání se hadice skryje zpět v trubním rozvodu, nemusíte tedy řešit její přenášení a skladování.

Tichá síla

Umístění centrálního vysavače mimo obytné místnosti zcela eliminuje hlavní nešvar příručních vysavačů - výfuk vzduchu zpět do místnosti, kde tím dochází k víření prachu usazeného na záclonách a nábytku. Silný centrální vysavač odvádí i ty nejmenší alergeny mimo dům, což ocení nejen osoby s respiračními obtížemi. A jako bonus: při úklidu nikoho neruší.

Centrální vysavač DUOVAC SILENTIUM SILENTIUM

Chytré příslušenství

Úklid s centrálním vysavačem zpříjemňuje i řada chytrých doplňkům. Například kuchyňská lopatka Vac Pan, umístěná pod pracovní deskou - stačí na ni namést drobky, zaklapnout a tím sepnout sací jednotku. Úklid je vyřešen. A kdyby snad nepořádek spadl na zem, poradí si s ním štěrbinová zásuvka Magic Sweep.

Ve většině domácností nebývá nouze o každodenní drobné karamboly - rozsypané psí granule, rozbitá sklenice či vysypaný make-up. Tyto nepříjemnosti vyřeší během 3 vteřin Vroom - 7 metrů dlouhá hadice, která je ukryta v elegantním boxu v kuchyňské lince, šatní skříni nebo na stropní či stěnovém držáku.

Průmyslové motory s bypass chlazením

Nabídka centrálních vysavačů je velmi široká, v jejich kvalitách ale panují značné rozdíly. Špičku v segmentu představují vysavače s průmyslovými motory opatřenými Bypass technologií nezávislého chlazení, která zaručuje bezproblémový chod vysavače i při extrémní zátěží. Tyto centrální vysavače jsou navíc celokovové, což jim zaručuje bezkonkurenční mechanickou odolnost. Některé z nich jsou navíc uzpůsobeny pro přímé sání mokrých nečistot, aniž by uživatel musel zapojovat externí zařízení do okruhu.

Doživotní záruka

Zásadním faktorem ovlivňujícím výběr by měla být i poskytnutá záruka. Na ty nejkvalitnější centrální vysavače je poskytovaná záruka doživotní, kterou se rozumí záruka v délce životnosti přístroje, stanovené na 25 let. Tak je tomu v případě renomovaného výrobce centrálních vysavačů, značky Husky, která představuje lídra nejen tuzemského trhu.


Profil autora
Zobrazení: 155471 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0