Centrální vysavač Duovac Centrální vysavač Husky Cyklon

Centrální vysavače agregáty

Centrální vysavače agregáty

11. 12. 2012, 10:27

Pokud si přejete skutečně ušetřit spoustu práce, námahy a času během úklidu domácnosti, nebo třeba i kanceláře, centralizujte ho. Respektive si pořiďte centrální vysavač. Už žádné zápolení s nepoddajnými hadicemi a kabely. Zapomeňte na vláčení se s vysavačem z místnosti do místnosti.

Centrální vysavače agregáty

Co si představit pod označením centralizace úklidu? Jednoduše vybavte svůj dům, byt nebo kanceláře centrálním vysavačem. Centrální agregát o vámi zvoleném výkonu bude umístěn ve sklepě, komoře či garáži nebo jiné technické místnosti. Z centrální jednotky jsou do jednotlivých místnost skrz zdi rozvedeny trubky zakončené vysávacími hadicemi o potřebné délce.

V čem vám centralizace ulehčí

V čem tedy spočívá kouzlo centrálního vysavače. Dejte sbohem hadicím, kabelům a těžkému vysavači. Chcete uklízet? Jednoduše během vteřiny vytáhněte ze zásuvky v dané místnosti vysávací hadici odpovídající délky a začněte. Hadice je dostatečně pružná a poddajná a samozřejmě je přímo na rukojeti vybavena ovládáním. Můžete si nastavit sílu sání a podobně. Dostatečná délka vám umožní zbavit nečistot každý kout i roh místnosti. Navíc veškerý prach a roztoči skončí díky potrubí rovnou v centrální jednotce, která je umístěna mimo obytné části budovy. Nehrozí tedy žádné zbytečné víření již vysátých nečistot po místnosti.

Jak silná má být centrální jednotka?

Výhodou centrálních vysavačů je také fakt, že si můžete sami určit jeho sílu, respektive výkon agregátu, na který bude napojen. Záleží jen na vás, jestli centralizujete úklid "jen" malého bytu, většího domu, kancelářské budovy nebo třeba i velkého penzionu či hotelu o několika patrech. Centrální vysavače zvládnou i nápor úklidu při výměně hostů. Vysávejte klidně i více pater naráz. Agregát lze zabudovat dokonce i do auta nebo jiného dopravního prostředku.

Vysávejte centrálně kdekoli

Centrální vysavače opravdu už dávno usnadňují i úklid nejrůznějších dopravních prostředků. Letadel, tramvají, autobusů, ale dokonce i osobních aut. Centrální jednotka je přímo jeho součástí. Žádné tahání s es vysavačem a kabely z garáže a podobně.


Profil autora
Zobrazení: 174365 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0