Centrální vysavač Duovac Centrální vysavač Husky Cyklon

Centrální vysavače akce

Centrální vysavače akce

11. 12. 2012, 10:29

Pokud jste se rozhodli vykročit k efektivnímu a snadnému úklidu se silným centrálním vysavačem Husky, máme pro vás tip, jak ke všem jeho výhodám ještě přidat úsporu peněz.

Doživotní záruka za skvělou cenu

Za sníženou cenu nyní můžete zakoupit žhavou novinku - centrální vysavač Husky Limited Edition 280I - a to se slevou 10 %. Tento typ centrálního vysavače je vhodný prakticky do každého rodinného domu. Robustní a elegantní celokovový vysavač, je vybaven silným motorem s bypass technologií nezávislého chlazení, která přístroji zaručuje bezproblémový chod i při dlouhodobém chodu

centrální vysavače inzerát

Motoru nevadí ani případný průchod prachu, jeho výkon neklesá. Kvality tohoto modelu se promítly i do poskytnuté garance: Husky Limited Edition 280I získáte s unikátní doživotní zárukou, kterou se rozumí záruka po celou dobu životnosti přístroje, stanovená na 25 let. Doživotní záruka posouvá vnímání centrálního vysavače Husky od pouhého spotřebního zboží k zaručené investici, která bude věrně sloužit ve vaší domácnosti dlouhé roky.

Vroom - úklid za 3 vteřiny

Ke každému vysavači Husky si můžete objednat sedmimetrovou samonavíjecí hadici Vroom Central za akčních 2990 Kč bez DPH. Tento šikovný pomocník během 3 vteřin zbaví vaši kuchyni nebo zádveří všech suchých nečistot. Po skončení úklidu se hadice skryje v elegantním boxu, který může být umístěný v kuchyňské lince, šatní skříni nebo na speciálním stropním či stěnovém držáku.

Příslušenství s prodlouženou zárukou

Dalším skvělým doplňkem pro vysavače Husky je turbokartáč Blue Zoom, určený pro centrální vysavače Husky s bypass motory. Je to vynikající pomocník při úklidu velkých podlahových ploch. Rotační kartáč má přesahující chlup do koberce a velmi účinně sbírá vše, co mu přijde do cesty. Jako na další příslušenství centrálních vysavačů Husky se i na tento kartáč vztahuje prodloužená záruka v délce 5 let. Nyní v akci za mimořádně výhodnou cenu.Další informace a aktuální akce sledujte na www.husky.cz

centrální vysavače inzerát
Profil autora
Zobrazení: 128871 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0