Centrální vysavač Duovac Centrální vysavač Husky Cyklon

Centrální vysavače eshop

Centrální vysavače eshop

11. 12. 2012, 10:30

Centrální vysavač HUSKY je silný a odolný pomocník pro úklid Vaší domácnosti, pracoviště či automobilu. Nejrychlejší cesta k jeho pořízení vede přes eshop, který šetří nejen Váš čas, ale i peníze.

Centrální vysavače eshop

V eshopu centrálních vysavačů HUSKY na stránkách www.husky.cz naleznete podrobnou nabídku všech produktů, rozčleněnou do přehledných sekcí. V pohodlí domova si vyberete ten správný centrální vysavač a jeho příslušenství, nemusíte dlouze obcházet obchody a složitě porovnávat jednotlivé výrobky. Stačí jen kliknout a nákup je vyřešený.

centrální vysavače inzerát

Na veškeré Vaše dotazy je připraven odpovědět tým dodavatelské společnosti Newag s.r.o., která působí na našem trhu již více než 19 let prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Hradci Králové a řady smluvních partnerů. Za tu dobu realizovala téměř 35 000 dodávek centrálních vysavačů. Samozřejmostí je profesionální poradenství při výběru centrálního vysavače a bezplatná kalkulace nákladů. Na stránkách nechybí bohatý seznam referencí, můžete si zde rovněž objednat katalog produktů.

HUSKY - doživotní záruka

V eshopu se také nejsnáze dozvíte o probíhajících akcích, díky kterým můžete ušetřit nemalou finanční částku. Například novinku v nabídce, centrální vysavač Husky Limited Edition 280I, si nyní můžete pořídit se slevou 10 %. Silný průmyslový motor má Bypass nezávislé chlazení, které mu zajišťuje dostatečný přísun vzduchu a stálý výkon za všech okolností. Stejně jako na všechny centrální vysavače HUSKY s Bypass technologií je i na tento model poskytována unikátní doživotní záruka.

Eshop a akce

Řada akcí se týká i chytrého příslušenství. K centrálnímu vysavači HUSKY si například můžete v eshopu pořídit šikovnou hadici Vroom Central, která si poradí během 3 vteřin se suchými nečistotami v kuchyni, předsíni nebo garáži, nyní za akční cenu 2990 Kč bez DPH.

Zajímavé slevy jsou poskytovány i na další produkty, přesvědčte se o tom v eshopu centrálních vysavačů HUSKY.


centrální vysavače inzerát
Profil autora
Zobrazení: 146505 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0