Centrální vysavač Duovac Centrální vysavač Husky Cyklon

Centrální vysavače instalace

Centrální vysavače instalace

11. 12. 2012, 10:30

Výhody centrálních vysavačů jsou již obecně známé, stále ale mezi lidmi panují mylné informace o náročnosti jejich instalace. Nedejte na fámy, instalace centrálního vysavače nijak výrazně neovlivní chod vaší domácnosti a Vy si budete moci užívat opravdu pohodlný a efektivní úklid.

Centrální vysavače instalace

Srdcem systému je centrální vysavač umístěný v garáži, komoře či šatně. Jeho prostorové nároky jsou zcela minimální, umístění jednotky navíc zaručuje při vysávání naprostou akustickou pohodu. S vysávanými místnostmi je centrální vysavač propojený trubním rozvodem vedeným ve stěně, který ústí do vysavačových zásuvek. Do nich stačí zapojit hadici a úklid může začít. Při úklidu manipulujeme právě jen s lehkou hadicí, žádné přenášení těžkého přístroje po domě se nekoná.

centrální vysavače inzerát

Centrální vysavač s doživotní zárukou

Hlavní výhodou tohoto principu ovšem je, že při úklidu nedochází ve vysávaných místnostech k víření prachu usazeného na záclonách či nábytku, jak je tomu u vysavačů příručních. Centrální vysavač odvádí vzduch z domu pryč, ani smítko prachu či alergenů se do interiéru nevrátí. Špičku v nabídce centrálních vysavačů představuje značka HUSKY, jejíž celokovové masivní vysavače využívají k pohonu silný průmyslový motor s Bypass technologií nezávislého chlazení. Motoru nevadí ani případný průchod prachu, nehrozí tedy pokles jeho výkonu. Špičkové provedení spolu s robustní konstrukcí umožnily zavést na tyto centrální vysavače unikátní doživotní záruka, která nemá na trhu konkurenci.

Instalace centrálního vysavače

Instalaci rozvodů centrálního vysavače je ideální provádět již ve fázi hrubé stavby, proto je dobré počítat s centrálním vysavačem již při projektování. Pak si můžete užívat všech skvělých doplňků, například hadic skrytých ve zdi - na úklid si vytáhneme potřebnou délku, která může být až 15 metrů, po skončení vysávání odjistíme pojistku a hadice se sama skryje zpět v trubním rozvodu.

Oslovte profesionály

Instalace centrálního vysavače je možná i dodatečně například ve starších domech nebo bytech. Pro vedení rozvodů se pak využívají šachty, staré komíny nebo se rozvody vedou v lištách ve zdech. Instalaci určitě přenechte profesionálům - jedině tak máte zaručeno, že systém bude fungovat bez problémů. Na montážní práce Vám bude poskytnuta dlouhá záruka, při dodávce navíc můžete využít řady akčních nabídek.Centrální vysavače HUSKY dodává a instalaci zajišťuje společnost Newag s.r.o. a její smluvní partneři. Newag s.r.o. působí na českém trhu již 19 let prostřednictvím poboček v Praze, Brně a Hradci Králové. Za tu dobu realizovala již téměř 35 000 centrálních vysavačů.Přesvědčte se o výhodách silných, odolných a vytrvalých vysavačů HUSKY.centrální vysavače inzerát
Profil autora
Zobrazení: 153199 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 1