Centrální vysavač Duovac Centrální vysavač Husky Cyklon

Centrální vysavače Praha

Centrální vysavače Praha

11. 12. 2012, 10:30

Ať už bydlíte v Praze nebo v jiném koutě republiky, téměř všude je životní prostředí nepříznivě ovlivněno průmyslovými exhalacemi. Přibývá lidí s respiračními potížemi, a tak se alespoň ve svých domovech snažíme o co nejčistší a nejzdravější prostředí. Jenže komu by se chtělo pořád uklízet?

Silný a vytrvalý pomocník

Boj s nečistotami, prachem, pyly a roztoči na sebe ochotně vezme centrální vysavač. Špičku na trhu představuje značka Husky, spojující nekompromisní výkon s vysokou odolností. Celokové vysavače Husky jsou poháněny silnými průmyslovými motory s bypass technologií nezávislého chlazení, která zaručí bezproblémový chod vysavače i při dlouhodobém chodu. Motoru navíc nevadí ani případný průchod prachu, jeho výkon neklesá.

centrální vysavače inzerát

Kvalita s doživotní zárukou

Odolnost centrálních vysavačů Husky dokládá i mimořádná možnost přímého sání vody. Modely Husky Pro 10 a Pro 20 jsou uzpůsobeny pro sání mokrých nečistot, které odvádějí do polypropylenové nádoby.

Tyto kvality se promítly i do garance: Centrální vysavače Husky s bypass technologií jsou dodávány s unikátní doživotní zárukou, kterou se rozumí záruka po celou dobu životnosti přístroje, stanové na fantastických 25 let.

Chytré příslušenství

Komfort užívání centrálního vysavače Husky lze ještě zvýšit použitím hadic skrytých ve zdi. Při úklidu vytáhneme jen potřebnou délku hadice, po skončení práce stačí odjistit pojistku a hadice se skryje zpět v trubním rozvodu.

Podobným výrobkem, ale s možností dodatečné montáže, je sedmimetrová hadice Vroom, která si poradí během 3 vteřin se všemi suchými nečistotami.

Drobky z pečiva u kuchyňské linky zase v mžiku „zhltne“ štěrbina Magic Sweep, která je k centrálním vysavačům Husky dodávána v odolném a velmi elegantním nerezovém provedení.

Husky nejen v Praze

Výhradním dovozcem silných centrálních vysavačů Husky je společnost Newag s.r.o., která na trhu působí již více než 19 let prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Hradci Králové a řady smluvních partnerů. Za tu dobu realizovala přes 35 000 dodávek centrálních vysavačů. Proškolený tým je připravený zodpovědět Vaše dotazy a pomoci s výběrem toho nejvhodnějšího centrálního vysavače. 

centrální vysavače inzerát
Profil autora
Zobrazení: 138935 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 1