Tip dne
  • Centrální vysavače DUOVAC - Kvalitní centrální vysavače k dostaní ZDE
Centrální vysavače Beam
Centrální vysavač Duovac Centrální vysavač Husky Cyklon

Centrální vysavač Husky - nejlepší přítel vaší domácnosti

Centrální vysavač Husky - nejlepší přítel vaší domácnosti

11. 12. 2012, 10:30

Jméno zavazuje - centrální vysavače Husky jsou ztělesněním síly, odolnosti a vytrvalosti. Přivítejte ve svém domově nového přítele, který bude věrně sloužit dlouhé roky.

Síla, odolnost, vytrvalost

Centrální vysavač Husky zaujme na první pohled, velké kovové tělo působí velmi elegantně. Nejde ovšem o bezúčelnou krásu - celokovové provedení zaručuje přístroji mimořádnou mechanickou odolnost a trvanlivost. To nejlepší z Husky ale čeká pod jeho luxusním kabátem: O pohon vysavače se stará silný průmyslový motor s bypass technologií nezávislého chlazení, která zaručuje bezproblémový chod přístroje i při extrémní zátěží.Veškerý nasátý vzduch je přefiltrován a vyfukován mimo objekt, čímž je odstraněna velká slabina příručních vysavačů, které v místnostech víří cirkulací vzduchu prach na nábytku a záclonách ještě dříve, než ho stačí vysát. Motoru Husky přitom nevadí ani případný průchod prachu, jeho výkon neklesá - neúnavně táhne úklid Vaší domácnosti za všech okolností.

Centrální vysavač HUSKY Q WHISPER

Doživotní záruka

Průmyslová kvalita centrálních vysavačů Husky se promítla do poskytované garance: na centrální vysavače s bypass technologií chlazení je poskytována unikátní doživotní zárukou, kterou se rozumí záruka po celou dobu životnosti přístroje, stanovené na 25 let. Husky s Vámi bude jako věrný přítel mnoho let. Není to obyčejný spotřebič, je skutečnou investicí...

Mokré sání

Odolnost přístroje dokládá i možnost přímého sání mokrých nečistot, kterou umožňují modely Husky Pro 10 a Pro 20. Mokré nečistoty jsou zachycovány v objemné a odolné polypropylenové nádobě s plovákem v nerezovém sacím koši. Pro úklid mokré podlahy nemusíte přiřazovat externí separátor, stačí jen vzít hadici do ruky a úklid může začít.

Hadice skryté ve zdi

Husky myslí i na Vaše pohodlí - proto si k němu můžete pořídit hadice skryté ve zdi. Ty jsou důmyslně skryté v trubním rozvodu a v potřebné délce (až 15 metrů) se vytahují pouze při vysávání. Poté se opět skryjí zpět, takže nemusíte řešit jejich přenášení či ukládání.

Tradice zavazuje

Centrální vysavače Husky oslovují zákazníky ještě jednou důležitou hodnotou: tradicí. Na českém a slovenském trhu tato značka působí již více než 19 let. Výhradním dovozcem je společnost Newag s.r.o., která za tuto dobu realizovala téměř 35 000 dodávek centrálních vysavačů. Na trhu působí prostřednictvím svých poboček v Praze, Brně a Hradci a Králové, řady smluvních partnerů. Výrobky můžete vybírat i v přehledném eshopu. Tým společnosti Newag je připravený odpovědět na všechny Vaše dotazy a pomoci s výběrem toho nejlepšího centrálního vysavače.Husky - to je síla, odolnost a vytrvalost.Více informací na www.husky.cz


Profil autora
Zobrazení: 147685 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0