Centrální vysavač Duovac Centrální vysavač Husky Cyklon

Robot - centrální vysavač

Robot - centrální vysavač

11. 12. 2012, 10:31

V dnešní uspěchané době občas zatoužíme po schopném pomocníkovi v podobě šikovného robota, který by nám usnadnil a zkrátil čas věnovaný každodenní péči o domácnost. Přesně takovým pomocníkem je centrální vysavač Husky - silný, odolný a vytrvalý.

Doživotní záruka

A připravený sloužit Vám věrně dlouhé roky. Na centrální vysavače Husky je totiž poskytována doživotní záruka, čili záruka po celou dobu životnosti vysavače, která je stanovená na 25 let. Klíčem k této mimořádné záruce je průmyslová kvalita centrálních vysavačů Husky. Celokovové tělo ukývá silný motor s bypass technologií nezávislého chlazení, která zaručuje bezproblémové fungování i při extrémní zátěži.

Mokré sání

Husky není omezen ani úklidem mokrých ploch. Zablácená podlaha neb rozlitý kbelík vody? Žádný problém. Takzvané centrální vysavače pro kombinované sání jsou uzpůsobeny k přímému sání mokrých nečistot, bez nutnosti přiřazení externích separátorů. Veškeré nečistoty jsou zachyceny v odolné polypropylenové nádobě s nerezovým plovákem.

Chytré příslušenství

K dokonalosti a jednoduchosti úklidu vašeho domova přispěje bohaté příslušenství vysavače Husky, například hadice skryté ve zdi. Uživatel si vytáhne na úklid pouze potřebnou délku (až 15 metrů), po skončení vysávání stačí odjistit pojistku a hadice se skryje v trubním rozvodu. Nemusíme řešit její přenášení nebo uskladnění.

Podobným doplňkem, ale s možností dodatečné montáže, je Vroom - 7 metrů dlouhá hadice, která si během 3 vteřin poradí se suchými nečistotami v kuchyni, předsíni či garáži. A když jí není třeba, skryje se zpět do elegantního boxu.

Jméno zavazuje

Výhradním dovozcem centrálních vysavačů Husky je společnost Newag s.r.o., která působí na trhu již 19 let. Za tu dobu realizovala přes 34 000 dodávek centrálních vysavačů a stala se lídrem s více než 50% tržním podílem. Proškolený tým provádí dodávky a zajišťuje servis a veškeré poradenství.

Více na www.husky.cz

Centrální vysavač DUOVAC SILENTIUM SILENTIUM
Profil autora
Zobrazení: 148053 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0