Centrální vysavač Duovac Centrální vysavač Husky Cyklon

Výkonné centrální vysavače

Výkonné centrální vysavače

11. 12. 2012, 10:31

Výkonné centrální vysavače HUSKY jsou ztělesněním síly, odolnosti a vytrvalosti. Koneckonců jméno po neúnavném čtyřnohém chlupáči nezískaly nadarmo...

Výkon s doživotní zárukou

Výkonné centrální vysavače HUSKY v sobě snoubí eleganci s mimořádnou odolností. Celokovové tělo jde proti proudu plastových výrobků a je příslibem mimořádné mechanické odolnosti. To nejlepší z HUSKY ale naleznete uvnitř: O pohon vysavače se stará silný průmyslový motor s Bypass technologií nezávislého chlazení, která zaručuje bezproblémový chod i při extrémní zátěží. Nasátý prach a nečistoty jsou odváděny z domu pryč, ani smítko prachu se nevrací do interiéru. Při vysávání navíc nedochází k víření prachu usazeného na záclonách či nábytku.

Motoru nevadí ani případný průchod prachu, jeho výkon neklesá - HUSKY prostě neúnavně táhne úklid Vaší domácnosti.

Tyto vlastnosti umožnily poskytnout na výkonné centrální vysavače HUSKY unikátní doživotní záruku. HUSKY není obyčejný spotřebič, je to opravdová investice do Vašeho domova, která bude věrně sloužit dlouhé roky.

Přímé sání mokrých nečistot

Mimořádnou odolnost konstrukce vysavače dokládá i možnost přímého sání mokrých nečistot. Modely Husky Pro 10 a Pro 20 jsou uzpůsobeny pro mokré sání bez nutnosti přiřazení externích separátorů, jak je tomu zvykem u řady konkurenčních výrobků.

Centrální vysavač Husky Q AIR CYKLON

Hadice skryté ve zdi

Úklid s HUSKY není jen účinný, ale i nesmírně pohodlný. Vysávání usnadňují například hadice skryté ve zdi, které se na vysávání vytahují v potřebné délce (až 15 metrů). Po skončení úklidu stačí odjistit pojistku a hadice se skryje zpět v trubním rozvodu. Snadněji už to nejde.

Silná značka, silný partner

Výkonné centrální vysavače HUSKY dodává společnost Newag s.r.o., která na trhu působí již více než 19 let prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Hradci Králové a řady smluvních partnerů. Za tu dobu realizovala přes 35 000 dodávek centrálních vysavačů. Proškolený tým je připravený zodpovědět Vaše dotazy a pomoci s výběrem toho nejvhodnějšího centrálního vysavače.Husky, to je síla, odolnost, vytrvalost. Přesvědčte se o tom i Vy.

Více na www.husky.cz


Profil autora
Zobrazení: 137158 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 1