Tip dne
  • Centrální vysavače DUOVAC - Kvalitní centrální vysavače k dostaní ZDE
Centrální vysavače Beam
Centrální vysavač Duovac Centrální vysavač Husky Cyklon

Centrální vysavače HUSKY - maximálně pohodlný úklid

Centrální vysavače HUSKY - maximálně pohodlný úklid

11. 12. 2012, 10:28

Centrální vysavače HUSKY jsou ztělesněním síly, odolnosti a vytrvalosti, kterou dokládá mimořádná doživotní záruka na celý přístroj. V efektivním úklidu jim pomáhá i široká nabídka chytrého příslušenství.

SÍLA S DOŽIVOTNÍ ZÁRUKOU

S centrálním vysavačem HUSKY už nikdy nebudete muset přenášet po domě těžký přístroj, řešit kolize s nábytkem či rohy stěn, ani bojovat s vířením usazených nečistot. Pevně umístěná jednotka HUSKY odvádí veškerý prach výfukem mimo dům, takže se žádné alergeny nevracejí do interiéru.

centrální vysavače inzerát

Celokovovému průmyslovému motoru s bypass nezávislým chlazením navíc nevadí ani případný průchod prachu, silný HUSKY vytrvale táhne vždy, když potřebujete - odolnost konstrukce umožnila zavedení zcela unikátní doživotní záruky na celý přístroj, kterou zákazník získává s koupí centrálního vysavače HUSKY s bypass chlazením.

HADICE SKRYTÉ VE ZDI

Úklid s HUSKY není jen účinný, ale i nesmírně pohodlný. Při vysávání manipulujeme jen s lehkou hadicí. Skvělým doplňkem systému HUSKY jsou hadice skryté ve zdi - na vysávání si uživatel vytáhne pouze potřebnou délku (až 15 m), po skončení úklidu stačí uvolnit pojistku a hadice se sama skryje v trubním rozvodu.

PŘÍSLUŠENSTVÍ S NADSTANDARDNÍ ZÁRUKOU

Úklid usnadňuje i další chytré příslušenství. Například lopatka Drawer Vac pod pracovní deskou kuchyňské linky, na kterou stačí namést drobky, zaklapnout a tím sepnout sací jednotku - úklid je vyřešen. Oceníte i štěrbinovou zásuvku Magic Sweep v elegantním a odolném nerezovém provedení - přesně v duchu značky HUSKY. Se suchými nečistotami si zase během 3 vteřin poradí Vroom - 7 metrů dlouhá hadice pro pohotovostní úklid.

Na hadice a nástavce k centrálním vysavačům HUSKY se vztahuje nadstandardní záruka 5 let, na ostatní příslušenství 3 roky.Nenechte si ujít některou z akčních nabídek na chytré příslušenství HUSKYVíce na www.husky.cz

centrální vysavače inzerát
Profil autora
Zobrazení: 137519 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 1