Centrální vysavač Duovac Centrální vysavač Husky Cyklon

Centrální vysavače Duovac

Centrální vysavače Duovac

11. 12. 2012, 10:30

Pokud si přejete trávit letní dovolenou jinak než dlouhým a namáhavým uklízením domácnosti, je prostě na čase pořídit si centrální vysavač! Například Husky nebo Duovac. V obou případech se jedná už i na našem trhu o lety prověřené pomocníky do domácnosti.

Centrální vysavače Duovac

Centrální vysavače Duovac usnadní a zrychlí úklid soukromých domácností i například rozsáhlých kancelářských budov, hotelů, restaurací a podobně. A nejen to. Centrální vysavače mají tolik výhod, že budete až žasnout. Především už vás s nimi nikdy nečeká vláčení se s vysavačem do schodů a z místnosti do místnosti ani zakopávání o klubka kabelů a hadic.

centrální vysavače inzerát

Vysávejte už jedině centrálně

Co oceníte na centrálních vysavačích Duovac nejvíce, je princip, na kterém jsou založeny. Centrální jednotka je umístěna v technické místnosti, sklepě, garáži, komoře. Z ní jsou do jednotlivých místností většinou skrze zdivo rozvedeny trubice a hadice. Ty ústí do zásuvek. Pokud tedy hodláte vysávat, jednoduše v dané místnosti vytáhnete ze zásuvky vysávací hadici o příslušné délce a je to.

Jednoduše a lehce

Ovládání centrálního vysavače Duovac je velmi jednoduché a především je úklid s ním je snadný, rychlý a v žádném případě namáhavý. Ovládání síly sání a podobně je umístěno přímo na vysávací hadici. Ta je navíc pružná a dostatečně ohebná. Dostanete se s ní i do nejzazších koutků. Hadice má vždy přesně takovou délku, aby umožnila úklid konkrétní místnosti.

Už nikdy žádný prach ani špinavá voda

Nesnášíte vysávání? A nesnášíte snad ještě více než samotné vysávání to, co mu předchází a to, co následuje? Vytáhnout vysavač, rozplést zamotané kabely, po úklidu vysypat odporný prach i se všemi roztoči a mikroby, vyčistit filtry a vysavač zase uklidit. Nedělejte to! Už nikdy! Pořiďte si centrální vysavač! Centrální jednotka dokonale přefiltruje veškeré nečistoty a čistý vzduch je pak vypouštěn mimo obytné místnosti. Centrální vysavače Duovac jsou v podstatě bezúdržbové. Už nikdy žádné víření prachu během úklidu vás s nimi nečeká. Prostě jen vytáhnete hadici ze zásuvky!

centrální vysavače inzerát
Profil autora
Zobrazení: 125702 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0