Tip dne
  • Centrální vysavače DUOVAC - Kvalitní centrální vysavače k dostaní ZDE
Centrální vysavače Beam
Centrální vysavač Duovac Centrální vysavač Husky Cyklon

Montáž centrálního vysavače

Montáž centrálního vysavače

11. 12. 2012, 10:28

Máte obavy, že montáž centrálního vysavače bude náročná na čas, peníze i provoz domácnosti? Zbytečně - s centrálním vysavačem HUSKY si starosti opravdu dělat nemusíte.

Montáž centrálního vysavače

Centrální vysavač je umístěný v garáži či šatně, s vysávanými místnostmi je propojen rozvody s antistatickou úpravou, skrytými ve zdi. Rozvody ústí do elegantních vysavačových zásuvek, do nichž stačí zapojit hadici a úklid může začít. Montáž centrálního vysavače je ideální provádět ve fázi hrubé stavby, proto je dobré s ním počítat již v projektu stavby. Velký problém ale nepředstavuje ani dodatečná montáž, při které se využívají například šachty nepoužívaného komína, případně se rozvody vedou v lištách na stěně. Zásah do provozu domácnosti je naprosto minimální.

centrální vysavače inzerát

MONTÁŽ CENTRÁLNÍHO VYSAVAČE

Při montáži rozvodů navíc nemusí mít zákazník všechny finanční prostředky na centrální vysavač - ten se instaluje až po dokončení domu. Cena samotných rozvodů se pohybuje řádově v tisících korunách. Po osazení centrálního vysavače si můžete užívat všechny jeho výhody. V případě centrálních vysavačů HUSKY s Bypass technologií chlazení je to i doživotní záruka na celý přístroj.

HADICE SKRYTÉ VE ZDI

Centrální vysavače jsou vhodné jak do velkých i malých rodinných domů, tak i do bytů. Vždy je výhodnější montáž naplánovat již ve fázi projektování, pak si můžete bez problému užívat skvělý doplněk, kterým jsou hadice skryté ve zdi. Vytahují se pouze v potřebné délce (až 15 m), což výrazně usnadňuje úklid. Po skončení vysávání odjistíme pojistku v zásuvce a hadice se sama skryje do trubního rozvodu.

VĚŘTE PROFESIONÁLŮM

Montáž centrálního vysavače vždy svěřte zkušené společnosti, schopné zajistit Vám adekvátní servis. Dodávku a montáž centrálních vysavačů HUSKY zajišťuje proškolený tým společnosti Newag s.r.o., působící na trhu již více než 19 let prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Hradci Králové a řady dalších smluvních partnerů.


<{r/>

Neváhejte a přesvědčte se o výhodách centrálních vysavačů HUSKY i Vy.

centrální vysavače inzerát
Profil autora
Zobrazení: 134427 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0