Centrální vysavač Duovac Centrální vysavač Husky Cyklon

Centrální vysavače náhradní díly

Centrální vysavače náhradní díly

11. 12. 2012, 10:29

Při výběru domácího spotřebiče by měla být jedním z klíčových bodů spolehlivost. Jedině tak nebudete muset investovat do drahých oprav a náhradních dílů. Platí to i pro centrální vysavače.

Doživotní záruka

Kvalitu výrobků naznačuje již poskytnutá garance - v případě silných centrálních vysavačů Husky je to unikátní doživotní záruka na celý přístroj. Husky není obyčejným spotřebním zbožím, je investicí, která bude věrně sloužit roky, investicí, na kterou se můžete spolehnout. Doživotní záruka je podložená odolnou průmyslovou konstrukcí vysavače - na rozdíl od řady konkurenčních výrobků je Husky celokovový, což mu zaručuje mimořádnou mechanickou odolnost. O pohon centrálního vysavače se stará silný motor bypass technologií nezávislého chlazení, který zvládá i extrémně dlouhé vysávání. Motoru nevadí ani případných průchod prachu, Husky prostě neúnavně táhne úklid Vaší domácnosti.

centrální vysavače inzerát

Mokré sání

A jako správnému nezmarovi nevadí Husky ani voda - modely Husky Pro 10 a Pro 20 jsou takzvanými stroji pro kombinované sání, které umožňují přímé sání mokrých nečistot. Nemusíte přiřazovat externí separátor, prostě jen vezmete hadice a můžete vysávat. Špinavá podlaha je minulostí, a kdyby snad ve vaší domácnosti došlo k drobné havárii vody, Husky Vás v tom nenechá. A to vše s doživotní zárukou - nemusíte myslet na servis ani na pořizování drahých náhradních dílů.

Nadstandardní záruka v délce 5 let se vztahuje i na hadice a nástavce pro centrální vysavače Husky.

Dopřejte si komfort

Když mluvíme o příslušenství… Husky totiž není jen synonymem síly, odolností a vytrvalosti, ale i vysokého uživatelského komfortu. Třeba hadice skryté ve zdi - podle potřeby si vytáhnete požadovanou délku (až 15 m), po skončení úklidu odjistíte pojistku a hadice se sama skryje zpět v trubním rozvodu. Nemusíte ji přenášet, ani řešit její skladování, zároveň je hadice chráněna před poškozením. A Vy můžete pustit z hlavy nákladnou obnovu…To samé platí i pro štěrbinovou zásuvku Magic Sweep - centrálním vysavačům Husky je dodávána v nerezovém provedení, které v sobě spojuje eleganci s maximální odolností a trvanlivostí.Chtějte to nejlepší, chtějte Husky.

centrální vysavače inzerát
Profil autora
Zobrazení: 142681 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0