Novinky

Šrotovné za starý centrální vysavač

Naši technici se čím dál častěji setkávají s požadavky na různorodé servisy centrálních vysavačů mnoha značek, proto jsme se rozhodli vyjít všem uživatelům vstříc a připravili jsme akci s názvem „Starý za nový“. 

Chci vědět víc

Narozeninová akce - 30 let NEWAG

V rámci 30 let působení výhradního dovozce vysavačů Husky, firmy NEWAG v ČR jsme pro Vás připravili narozeninovou akci pro centrální vysavače HUSKY Cyklon a Evolution. Akci platí od 1. do 30.6.2023, nebo do vyprodání zásob.

Chci vědět víc

AKCE trubní rozvod do 15tis.

Akce trubní rozvod pro centrální vysavače právě teď u HUSKY. Nyní pouze za maximální cenu 14.990,- Kč s DPH. Tato nabídka je určena pro standardní rodinný dům.

Chci vědět víc

Starý za nový

Neházejte Váš dosluhující centrální vysavač do šrotu! My Vám za něj dáme 5000,- Kč jako dotaci na nákup nového centrálního vysavače Husky se zárukou 25 let!

Chci vědět víc

AKCE "velký za malý"

Získejte za jakýkoliv stávající klasický, přenosný, tyčový, bateriový nebo historický vysavač po babičce 5000,- Kč vč. DPH. Platí pouze při rekonstrukci stávajícího domu.

Chci vědět víc

NOVINKA Tubo Robo TR900

Nový, vylepšený model robotického vysavače s automatickým odvodem nasátých nečistot do systému centrálního vysávání.

Chci vědět víc

Vroom Retract Vac®

Novinkou v naší nabídce je zasouvací hadicový systém Retract Vac® určený pro garáže, aby rychle a pohodlně čistil každodenní suché nečistoty nejen v autě, ale i v celé garáži.

Chci vědět víc

Ukončení výroby centrálního vysavače Husky Storm

Chci vědět víc

Robotický a centrální vysavač ukrytý v kuchyňské lince

Jednoduchá možnost pro stávající i nové zákazníky, jak připojit robotický vysavače na systém centrálního vysavače.

Chci vědět víc

Robotický vysavač Robo

První a jediný robotický vysavač, který díky speciální základně automaticky odvádí vysátý prach a nečistoty pomocí napojení na systém centrálního vysávání.

Chci vědět víc

Cenová kalkulace

Spočítejte si orientačně, kolik by stál systém centrálního vysávání, nebo využijte vytvoření přesné cenové kalkulace od našich pracovníků, kteří připraví zdarma kalkulaci přímo pro Váš dům.

Chci vědět víc
Napište nám