Narozeninová akce a SLEVA - 30 let NEWAG

V rámci 30 let působení výhradního dovozce vysavačů Husky, firmy NEWAG v ČR jsme pro Vás připravili narozeninovou akci pro centrální vysavače HUSKY Cyklon a Evolution. Akci platí od 1. do 30.6.2023, nebo do vyprodání zásob.

Narozeninový set NEWAG30 obsahuje:

Vybraný vysavačový agregát HUSKY Cyklon HLE nebo HUSKY Evolution. K němu ZDARMA vysavačová sadu Generic 9,1m (HUSKY Cyklon HLE) nebo sada Premium 9,1m (HUSKY Evolution).

Navíc DÁREK celonerezovou štěrbinovou zásuvku Magic Sweep (NEW-010) a propojovací sadu Connection Kit (NEW-020).

Celkově v této akci získáte slevu více jak 9 tis. korun!

--------------------------------------------------------------------------------------

SLEVOVÝ NAROZENINOVÝ KOD "NEWAG30"

Při objednávce na našem eshopu centralni-vysavace-husky.cz můžete také využít slevu 10% na celkový sortiment. Slevu lze využít pouze na tomto eshopu.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Centrální vysavač HUSKY Cyklon HLE je nový model (2022) centrálního vysavače s unikátní zárukou 25 let. Tento vysavač je vhodný pro velké nebo střední rodinné domy. Disponujeme velkou sací silou a nabízí skvělý uživatelský komfort. Vybaven je průmyslovým Bypass motorem, na který je, stejně jako na celý vysavač poskytovaná záruka 25 let.

Centrální vysavač HUSKY Evolution je velmi výkonný a jeho "srdce" tvoří průmyslový také Bypass motor se zárukou 25 let. Stejná záruka je i na celý vysavač, kromě spotřebního materiálu, jako jsou stálé a výměnné filtry a uhlíky motoru. Model Evolution uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky co se týká požadavku na výkon, spolehlivost a minimální údržbu. Upřednostněte kvalitu, výkon a dlouhou životnost před spotřebním zbožím!

Napište nám