Centrální vysavač je nyní díky výhodnému úvěru ještě dostupnější!

Zatočte s viry a alergeny ve Vaší domácnosti. Nejjednodušší způsob ke zdravému bydlení je pořízení centrálního vysavače, který veškerý nasátý prach a nečistoty odvádí mimo obytný prostor.

Pro ty z Vás, co ještě váhají a zvažují se, zda se taková investice vyplatí, máme jedinečnou nabídku, která Vás přesvědčí. Díky spolupráci s Modrou pyramidou jsme připravili rychloúvěr na nákup centrálního vysavače – tím je cesta k čistému domovu nyní ještě dostupnější.

Centrální vysavač na úvěr od Modré Pyramidy

Modrá pyramida je stavební spořitelna. Pomáhá lidem k lepšímu bydlení – poradenstvím, úvěry, stavebním spořením a dalšími produkty.

S Modrou si splníte svůj sen o bydlení. Je jedno, jestli se jedná o stavbu vlastního domu nebo drobnou úpravu v obýváku. Poradí vám, nasměruje vás, pomůžeme s financováním. Ať už jste kdokoli, zde najdete pochopení i pomocnou ruku. Stavte se v poradenském centru nebo se začtěte do inspirativních článků v online magazínu Modré Pyramidy.

Jak postupovat při koupi centrálního vysavače na úvěr?

Centrální vysavač stojí od 20 do 50 tisíc Kč plus stavební úpravy. Jde o výdaj ve výši jednoho nebo dvou měsíčních platů, na což každý nemusí mít. Centrální vysavač je sice jednorázově dražší než koupě jeho klasických příbuzných, ale vyplatí se, protože:

  • nemusíte opakovaně kupovat spoustu levnějších vysavačů,
  • ztefektivňujete svou domácnost,
  • zlepšujete své bydlení,
  • snižujete námahu při domácích pracích,
  • spoříte čas, který můžete věnovat rodině.

Pokud nad takovou investicí do bydlení přemýšlíte, ale neradi byste na ni použili všechny úspory, pomůže vám právě Modrá pyramida. Přesně pro takovéto případy nabízí Rychloúvěr.

Rychloúvěr 

Rychloúvěr je úvěr na úpravy bydlení, ať už jde o rekonstrukci, vybavení interiéru nebo modernizaci. Bez zajištění vám půjčí až 800 tisíc Kč s úrokem jen 3,99 % ročně a peníze budete mít na účtu raz dva. Co zaplatíte na úrocích, to si odečtete z daní. Úvěr vám připraví zadarmo a splácet můžete klidně až 20 let po menších částkách.

Abyste si vyřídili Rychloúvěr, domluvte si schůzku s poradcem Modré pyramidy. Ten vám řekne, jaké dokumenty si musíte nachystat – stáčí nám jich jen pár. Pak skočte na jedno z poradenských míst Modré pyramidy. Úvěr spolu rychle vyřídíte a do 20 minut ho schválí. Poté podepíšete úvěrovou smlouvu se žádostí o čerpání peněz.

Do jednoho roku následně prokážete, že jste peníze využili na bydlení. Stačí, když pošlete fotku nebo fakturu přes mobilní aplikaci MP Home. Budou Vám uznány i náklady na rekonstrukci bydlení, které jste uplatnili až 1 rok před uzavřením smlouvy k Rychloúvěru.

  

Napište nám