Jak vybrat vysavač na suché i mokré vysávání?

Hodně zákazníků dává kromě vysávání suchých nečistot přednost centrálním vysavačům, které umějí vysávat také vodu. Firma Husky je průkopníkem a také jednou z mála firem, které mají tyto úklidové techniky a přístroje po léta vyzkoušené.

HUSKY PRO

V současnosti je v nabídce řada vysavačů Husky Pro, které se dělí na vysavače se zachytáváním prachu a vody do velké odpadní nádoby a na vysavače se zkrápěním prachu na vstupu do vysavače vodou s následným automatickým vypouštěním do kanalizace.

Představiteli první zmiňované řady jsou centrální jednotky Husky Pro 100 a Husky Pro 200. Tyto jednotky mají impozantní sací výkon 683W a 1100W což jsou 5-ti a 8-mi násobky sacích výkonů běžných přenosných vysavačů. Dokáží překonat 4 respektive 5,5m vodního sloupce a mohou posloužit při důkladném úklidu mokrých nečistot pomocí stěrky na vodu. Úklid mokrou cestou s přímým vysáváním vody do přístroje je pohodlný, a navíc může pomoci při nechtěném vylití většího množství vody, nebo dokonce při nečekané havárii například s prasklou hadicí od pračky, kdy mohou zachránit před většími škodami na majetku. Jako bonus pro majitele vysavačů pro suché i mokré vysávání je možnost občasného propláchnutí potrubí centrálního vysavače vodou a tím jeho udržování v naprosté čistotě. Naši technici instalují trubní rozvody s ohledem na budoucí vysávání vody a mají s takovou instalací více jak 25-leté zkušenosti. Při vysávání vody je důležité dodržet postupy uvedené v návodu k použití a pak vysavač bude sloužit dlouhé roky. Také výrobce poskytuje na oba modely záruku 25 let!

Špička mezi vysavači na mokré vysávání

Husky Pro 300Nejdokonalejšími centrálními jednotkami jsou modely Husky Pro 300, Pro 400, Pro 500 a Pro 600, které automaticky splachují veškeré nečistoty, prach a vodu automaticky do kanalizace. Princip funkce spočívá v nástřiku přednastaveného množství vody do vysávaného prachu na vstupu do vysavače. Směs vody a nečistot je pak automaticky po naplnění nádoby vypouštěna do kanalizace. Tyto špičkové centrální vysavače umožňují i vysávání většího množství vody v okolí bazénů, saun, v koupelnách atp.

Dále může být systém vybaven o rozvod čistící směsi Aqua Pro, který má výstupy hned vedle zásuvek centrálního vysavače a při zapojení speciální sady pro mytí podlah, čištění koberců a sedacích souprav, je možné využít centrální vysavač jako profesionální čistící stroj v každé části rodinného domu. Do zásuvek Aqua Pro zasunutím hadičky od příslušenství se dostává čistící směs až do jednotlivých čistících nástavců a špinavá voda je zároveň odsávána z povrchů krytin a čalounění do centrálního systému, ze kterého je následně vypuštěna přímo do kanalizace.

Na produkty Husky PRO 300-600 je poskytována záruka 5 let.

Vysavače Husky Pro a systém Aqua Pro nainstalují odborně naše pobočky v Praze, Brně, Hradci Králové a vybraní prodejci.  

 

Z příslušenství k vysavačům Husky Pro 300-600 doporučujeme:

o   Sada pro čištění a nástřik vody včetně hadice PAK-PRO-32INJ-SE

o   Stěrka na čištění oken AQUA055

Potřebujete poradit s výběrem vhodného centrálního vysavače? Neháhejte nás kontaktovat na bezplatné zelené telefonní lince 800 139 076.

Napište nám