Centrální vysavač do bytu? Žádný problém!

Úplnou novinkou v oblasti centrálních vysavačů určené do bytů nebo menších rodinných domů je malý, tichý a velmi výkonný centrální vysavač Condovac 660, v provedení pro montáž na stěnu (model H) a v provedení k zapuštění do sádrokartonové příčky (model F).

V čem tkví hlavní přednosti nového vysavače Intervac Condovac 660? Kromě všech známých výhod centrálních vysavačů, kterými jsou:

· Vysoký výkon bez omezení nařízení EU

· Ticho při vysávání

· 100% jistota, že nedochází k víření prachu, neboť veškerý vzduch je po přefiltrování vyfukován mimo byt či dům

· Snadná manipulace, neboť uživatel přenáší pouze lehkou hadici a nástavce, proto je vysávání snadné i na hůře dostupných místech, jako jsou schody

· Praktické doplňky, jako je třeba automatická lopatka na smetí, ke které pouze namete obsluha nečistoty spadané z kuchyňské linky na zem a lopatka je automaticky odsaje do centrálního vysavače. Může být umístěná v soklu kuchyňské linky, nebo třeba v předsíni v soklu šatní skříně či všude tam, kde jsou zvýšené nároky na častý úklid.

Další výhody, které k těm základní přidává nový Condovac 660

Velmi příznivá cena! Pouze 9.990,- Kč bez DPH. S příslušenstvím a montáží se celková dodávka pohybuje zpravidla do 20.000,- Kč do středně velkého bytu.

Možnost instalace jednotky skoro všude, kam si člověk vzpomene. Zde uvádíme několik příkladů – podnětů:

o   Kamkoliv na toaletu, do koupelny či komory na zeď. Pokud možno na stěnu sousedící s chodbou, co nejvíce ke středu bytové jednotky. Pak stačí vysekat jeden prostup a osadit vysavačovou zásuvku. K vysavači jsou v nabídce délky hadic 9,1 ; 12 a 15m.

o   Zapustit kamkoliv do zádrokartonové příčky – Model Condovac 660F, nebo pověsit na stěnu

o   Umístit do skříňky kuchyňské linky a na boční skříňku, nebo do soklu osadit vysavačovou zásuvku a automatickou lopatku na smetí Magic sweep, Vac pan, nebo Vac Port ( stejná funkce, jen rozdíl v ceně a provedení plast / nerez ).

o   Zapustit do boku šatní skříně a využívat zásuvku pro hadici přímo na vysavači

o   Osadit na stěnu dovnitř šatní skříně a vyvést vysavačovou zásuvku na její bok, případně i Vac Port, Vac Pan či Magic Sweep.

o   Nainstalovat do podhledu dřevostavby a trubní rozvod rozvést půdou s odbočkami k jednotlivým zásuvkám v sádrokartonových příčkách. Výfuk do volného prostoru půdy s dodržením principu, že se vysátý vzduch nevrací zpět do vysávaných místností.

o   Klasická instalace do novostavby bytu či RD v době hrubé stavby podle navrženého schématu

o   Montáž do obytného automobilu

o   Montáž do sklepa u přízemního bytu s provrtáním podlahy

o   Instalace do staršího RD s využitím nepoužívaného komínového průduchu.

o   Montáž do staršího RD či bytu v době zásadnější rekonstrukce, například elektroinstalace a topení.

o   Spousty dalších variant, které rádi vymyslíme za Vás. Montáž a dodávka na klíč je samozřejmostí, ale nový Condovac 660 přímo vybízí k vlastní „hobby“ instalaci pro její jednoduchost

Užitečné informace k objednávce:

o   Pro montáž do sádrokartonové příčky je přímo určený montážní rám K-385-E

o   K dispozici jsou výhodné instalační sady ve kterých jsou „namíchané“ instalační prvky dle našich 26ti letých zkušeností s předdefinovanými prvky a počty zásuvek 1ks až 4ks s označením KIT-NEW-1-ABB, KIT-NEW-3-ABB a KIT-NEW-4-ABB.

o   Doporučujeme sadu příslušenství PAK-NEW-CON-30, PAK-NEW-CON-35

o   Náhradní sáčky jsou balené po 3ks a mají označení Y20-3 (1ks je součástí nového vysavače a vydrží podle objemu nečistot cca ¼ roku.

Kvalita především

Výrobcem vysavačů Condovac je Kanadská společnost Nuera air, která je největším producentem centrálních vysavačů na světě, jako jsou například značky Husky, Duovac, Soluvac a mnoho dalších.

Kvalita a náhradní díly jsou garantovány. Dovozce společnost Newag spol. s r.o. působí na českém a slovenském trhu více jak 26 let.

Napište nám