Příslušenství pro vysávání vody, popela nebo jemného prachu

Centrální vysavače na mokré vysávání Husky Pro jsou zcela výjimečné svojí schopností vysávat vodu přímo do vysavače a modelová řada Husky Pro 300 – Pro 600 dokonce veškeré nečistoty splachuje přímo do kanalizace.

Možnost vysávat vodu přímo, je dlouholetou výsadou kanadské značky Husky a mnoho zákazníků si tuto schopnost mokrého vysávání velmi oblíbila při úklidu hladkých podlah mokrou cestou pomocí stěrky. Stěrka jde využít i pro vysávání vody v okolí bazénu, v sauně, koupelně atp.

Pro profesionální úklid je k dispozici i systém Aqua Pro, který v domě, nebo třeba v autoservisech, umožňuje hloubkové čištění polstrování, koberců a mytí hladkých ploch s automatickým dávkováním čistící směsi, která je rozvedena ve speciálním potrubí na všechna místa, kde je takový úklid požadován.

U centrálních vysavačů, které jsou určeny pouze pro vysávání suchých nečistot, není jiná možnost než před vysavačovou zásuvku zapojit tzv separátor vody, nebo prachu a hrubých nečistot a zabránit tak proniknutí těchto tekutin a materiálů do potrubního systému a do vysavačové jednotky.

Obecně se nedoporučuje vysávání jemného popela z krbu, stavebního prachu a dalších větších fragmentů materiálů, vznikajících například při práci v garáži, nebo dílně. Aby uživatelé centrálních vysavačů mohli naplno využívat všech jejich předností, včetně vysokého výkonu, mohou si přiobjednat vhodný separátor prachu.

V nabídce je několik modelů:

Nerezový separátor vody včetně hadice a stěrky SZN348 (23l)

Univerzální plastový separátor na vodu a studený popel včetně filtrů, automatického plováku pro kontrolu hladiny vody, propojovací hadice a různých nástavců včetně stěrky na vodu. Možnost vkládání papírových jímacích sáčků na jemný prach pro alergiky. NEW-Spider-XS-FULL (8l vody)

Separátor popela kovový SZN349 (21l)

Pro vysávání jemnějšího prachu lze navíc objednat pro všechny vysavačové jednotky Husky přídavné filtrační sáčky

Všechny separátory jsou k dispozici na našem eshopu.

Napište nám