Nuera Air největším producentem centrálních vysavačů

 

Centrální vysavače Husky patří do pod křídla největšího výrobce centrálních vysavačů na světě, firmy Nuera Air, která již více jak 50 let navrhuje a vyrábí v Kanadě vysoce kvalitní centrální vysavačové systémy celosvětově uznávané pro svou spolehlivost, kvalitu a vysoký výkon!

Nuera Air továrnaZnačka Husky je nositelem této kanadské kvality a spolehlivosti a mají proto unikátní záruku 25 let na centrální vysavače a 5 let na příslušenství. Některé jednotky kromě vysávání prachu umějí i přímé vysávání vody (bez použití jakéhokoliv separátoru), nebo i s napojením odvodu nečistot přímo do kanalizace.

V ČR již přes 40 tisíc centrálních vysavačů

V České republice a na Slovensku tyto centrální vysavače Husky dodává již více jak 26 let firma Newag spol. s r.o., které za tuto dobu dodala svým zákazníkům na 40 tis. systémů centrálního vysávání.

Společnost Nuera Air věnuje pozornost potřebám rezidenčních i komerčních a průmyslových trhů a nabízí nejširší výběr centrálních vysavačů rozdělených do několika hlavních značek.

Beam (Electrolux) a Smart nově pod křídly Nuera Air

Kromě již zmíněné nejznámější značky vysavačů Husky s více jak 50ti letou tradicí vyrábí i další centrální vysavače Duovac, Soluvac, Saniflo, Design a nově také Beam (Electrolux) a Smart, které v roce 2018 odkoupila od skupiny Electrolux, konkrétně se jednalo se o kompletní výrobní program centrálních vysavačů těchto dvou uvedených značek, jejichž výrobu přestěhovala do nového výrobního závodu v Lavalu (Quebec, Kanada). Spojením všech těchto značek, které firma prodává do více jak 30 zemí světa, pod jednoho výrobce, se stala společnost Nuera Air největším globálním producentem centrálních vysavačů s cca 70% podílem je lídrem na světovém trhu. Kromě toho distribuuje kompletní sortiment vysoce kvalitního a odolného příslušenství a dalších doplňkových produktů, aby vyhověli všem zákazníkům a jejich potřebám.

Jako největší výrobce ve světě centrálního vysávání je společnost Nuera Air hrdá na to, že zaměstnává lidi angažované v neustálém zlepšování značky společnosti, od zdvořilého a efektivního zákaznického servisu až po tým inženýrů, který navrhuje stylové, odolné a výkonné systémy a naše společnost Newag s.r.o. je hrdá, že může být součástí této „rodiny“.

Společnost Newag a jí distribuované výrobky značek Husky, Duovac, Saniflo, Intervac a Soluvac, je tak nyní součástí velké celosvětové sítě importérů centrálních vysavačů s vedoucím postavením na trhu.

V České republice a na Slovensku zajišťuje dodávky centrálních vysavačů a jejich servis prostřednictvím vlastních poboček v Praze, Brně a Hradci Králové. Ostatní části republiky pokrývá rozsáhlá prodejní a servisní síť.

Napište nám