Vroom RetractVac - bez složité instalace a zásahů do stěn a podlah

Vroom RetractVac je novinka, která usnadní úklid garáže či jiné části domu. Lze snadno připojit k vašemu stávajícímu centrálnímu vysavači.

Vroom RetractVacJestliže jste spokojeným uživatelem centrálního vysavače, ať krátce, nebo třeba již desítky let, Vroom RetractVac může ještě zvýšit užitnou hodnotu vašeho centrálního vysávání, a to bez složité instalace a zásahů do stěn a podlah vašeho domu.

Jedná se o hadici 9 nebo 12m dlouhou, která je schovaná v trubním rozvodu centrálního vysavače a vytahuje se ze speciální zásuvky umístěné na stěně. Potrubí je vedeno po povrchu a musí mít délku o 1m větší, než je samotná délka hadice.

Kolena jsou použita speciální, s velkým poloměrem, aby v nich hadice snadnou klouzala. Přívod podtlaku od vysavače se napojí přímo nad vysavačovou jednotkou.

Šikovný pomocník především do garáže

Abychom nezapomněli říct, RetractVac je přímo konstruován pro vysávání v garáži a před ní a zásuvka se proto umísťuje k vratům, nebo ke vstupu do garáže. Může však velmi dobře posloužit i třeba v dílně, nebo dle požadavku uživatele, pouze s podmínkou, že musí být v blízkosti vysavačové jednotky, aby nevznikl problém s popisovanou snadnou instalací.

Dle zkušeností největšího dodavatele centrálních vysavačů Husky je drtivá většina centrálních jednotek umístěná v garážích, technických místnostech a sklepech, takže nějaký způsob lze vždy najít, nebo se obrátit na odborníky.

Pro kutily je připravený výhodný instalační KIT, který obsahuje potřebná kolena, potrubí, lepidlo, příchytky potrubí a vodič pro ovládání centrálního vysavače. Návod je součástí dodávky.

Snadnou obsluhu a úklid s Vroom RetractVac si pak velmi rychle oblíbíte a úklid vašeho vozu, garáže, dílny, filtru sušičky na prádlo a jistě mnoha dalších aplikací bude mnohem snazší a zábavnější.

Vroom RetractNevíte si rady? Kontaktujte nás! 

Neváhejte také navštívit naše stránky www.centralni-vysavace-husky.cz. 

Potřebujete poradit s výběrem vhodného centrálního vysavače nebo doplňku? Volejte na zelenou linku 800139076 nebo pište na info@newag.cz.

 

Napište nám