Chytré doplňky pro centrální vysavače Husky

Chytré doplňky

Pomoc s úklidem uvítá každý. A co teprve, když k dílu přiloží ruku celý arzenál pomocníků. S centrálním vysavačem to rozhodně není jen utopické přání. Díky rozsáhlé nabídce příslušenství centrálních vysavačů Husky a Duovac je to příjemná realita. Sofistikované maličkosti v sortimentu jsou připraveny nám nepříjemné domácí práce co nejvíce usnadnit. Pro obě značky vysavačů navíc platí nadstandardní pětiletá záruka na hadice a příslušenství.

Hadice už nepřekáží

Klíč k pohodlnému úklidu? Nepochybně novinka v podobě vysavačových hadic výsuvných ze zdi. Díky nim již nemusí uživatel manipulovat s dlouhou hadicí, ale na úklid si vytáhne pouze potřebný kus. Po dokončení úklidu jednoduše odjistí pojistku a hadice se zasune do zdi. Problém s jejich skladováním tak zcela odpadá. Tímto způsobem lze řešit hadice o délce až patnáct metrů, přičemž standardní délka hadic pro běžně velký rodinný dům se pohybuje kolem devíti metrů. Jediným limitem je instalace - rozdílné provádění oproti standardním rozvodům neumožňuje dodatečnou montáž. Takže příliš dlouho neváhejte, byla by škoda vzdát se maximálního uživatelského komfortu, který zásuvné hadice poskytují.

Kuchyň jako ze škatulky

Nesmírně praktickým doplňkem jsou kuchyňské štěrbiny v soklu kuchyňské linky. Ke štěrbině stačí namést nečistoty a sací jednotka je nechá zmizet během okamžiku. Štěrbiny se uplatní kromě kuchyně i v předsíních, kde o nečistoty na podlaze není rozhodně nouze. A rozhodně se za ně nemusíme před návštěvou stydět, v nerezovém provedení působí opravdu elegantně.


VROOM – Malý pomocník velkých schopností

Dalším zajímavou novinkou v sortimentu je VROOM systém. Doplňkový box pro rychlý úklid suchých nečistot. Jeho součástí je hadice o délce 7,3 metru, kterou stačí vysunout a v jejím rozsahu během několika vteřin poslat nepořádek do propadliště dějin. Tedy rozumějme do sací jednotky, která nasátý vzduch prožene velmi účinným filtrem a přes výfuk na fasádě jej vyprovodí z domu. Žádné víření vysátého prachu, žádná složitá manipulace s příručním vysavačem. Po úklidu se hadice jednoduše zasune zpět.

Napište nám