Centrální vysavače Husky a životní prostředí

Při nákupu vysavače vždy myslete také na to, jak je důležitý dopad na životní prostředí. Udržitelný rozvoj se týká uspokojování dnešních potřeb, aniž by byly ohroženy potřeby budoucích generací. Představujeme 3 důvody, proč výrobky HUSKY přinesou jakémukoli ekologickému projektu přidanou hodnotu:

Nižší dopad na životní prostředí

Výrobky mohou mít nižší environmentální dopady tím, že chytře využívají méně energie a jsou ze snadno recyklovatelných materiálů. Systémy centrálního vysávání společnosti Husky se skládají převážně z recyklované oceli a hliníku, dvou nejvíce recyklovaných materiálů na světě.

Věděli jste, že:

Recyklace hliníku a oceli využívá o 95 % méně energie než jejich výroba z nových materiálů, což výrazně snižuje emise skleníkových plynů.

Hliník a ocel lze recyklovat znovu a znovu, což snižuje znečištění půdy a vody způsobené těžbou.

Znečištění plasty bude mít nepříznivý vliv na půdu, vodní toky a oceány.

Spotřebovávejte méně, spotřebovávejte lépe

Vysavače společnosti Husky a Duovac v sobě spojují účinnost a výkon, a tak dosahují úspory energie. Silný nástroj na čištění znamená méně času stráveného vysáváním. Systémy centrálního vysávání jsou 4 až 8krát výkonnější než přenosné či robotické vysavače. To znamená, že úklid provedete efektivněji a navíc v kratším čase. Přenosný vysavač budete v průměru vyměňovat každých 5 až 8 let a vše skončí na skládkách odpadu. Na druhou stranu, systémy Husky a Duovac jsou konstruovány tak, aby vydržely! Se správnou péčí a udržováním vám centrální vysavače Husky a Duovac vydrží celý život, což dokazuje záruka až 25 let.

Dýchejte ve svém domově čistší vzduch

Čistší domov je základem zdravějšího bydlení. Je dokázáno, že centrální vysavač odstraní prach, alergeny a další znečišťující látky z obývacího prostoru efektivněji a s menším hlukem než běžný přenosný vysavač. Pokud jde o pohodlí a pohodu rodiny, nedělejte žádné kompromisy. Nejlepším dostupným vysavačem je systém centrálního vysávání společnosti Husky.

Ve společnosti Husky se zaměřujeme na usnadnění vašeho života pomocí nových a inovativních způsobů čištění vašeho domova s využitím praktických a odolných výrobků na které se vztahuje ta nejlepší záruka na trhu.

Napište nám