Centrální vysavače Husky a životní prostředí

Při nákupu jakéhokoliv el. výrobku je potřeba myslet také na to, jak je důležitý dopad na životní prostředí. To stejné by mělo platit i při výběru centrálního vysavače. Udržitelný rozvoj je v současnosti velké téma a týká se uspokojování dnešních potřeb, aniž by byly ohroženy potřeby budoucích generací. Zde Vám představíme 3 důvody, proč právě výrobky HUSKY přinesou jakémukoli ekologickému projektu přidanou hodnotu:

Nižší dopad na životní prostředí

Výrobky mohou mít nižší environmentální dopady tím, že chytře využívají méně energie a jsou ze snadno recyklovatelných materiálů. Systémy centrálního vysávání společnosti Husky se skládají převážně z recyklované oceli a hliníku, dvou nejvíce recyklovaných materiálů na světě.

Věděli jste, že:

Recyklace hliníku a oceli využívá o 95 % méně energie než jejich výroba z nových materiálů, což výrazně snižuje emise skleníkových plynů.

Hliník a ocel lze recyklovat znovu a znovu, což snižuje znečištění půdy a vody způsobené těžbou.

Znečištění plasty bude mít nepříznivý vliv na půdu, vodní toky a oceány.

Spotřebovávejte méně, spotřebovávejte lépe

Vysavače společnosti Husky a Duovac v sobě spojují účinnost a výkon, a tak dosahují úspory energie. Silný nástroj na čištění znamená méně času stráveného vysáváním. Systémy centrálního vysávání jsou 4 až 8krát výkonnější než přenosné či robotické vysavače. To znamená, že úklid provedete efektivněji a navíc v kratším čase. Přenosný vysavač budete v průměru vyměňovat každých 5 až 8 let a vše skončí na skládkách odpadu. Na druhou stranu, systémy Husky a Duovac jsou konstruovány tak, aby vydržely! Se správnou péčí a udržováním vám centrální vysavače Husky a Duovac vydrží celý život, což dokazuje záruka až 25 let.

Dýchejte ve svém domově čistší vzduch

Čistší domov je základem zdravějšího bydlení. Je dokázáno, že centrální vysavač odstraní prach, alergeny a další znečišťující látky z obývacího prostoru efektivněji a s menším hlukem než běžný přenosný vysavač. Pokud jde o pohodlí a pohodu rodiny, nedělejte žádné kompromisy. Nejlepším dostupným vysavačem je systém centrálního vysávání společnosti Husky.

Ve společnosti Husky se zaměřujeme na usnadnění vašeho života pomocí nových a inovativních způsobů čištění vašeho domova s využitím praktických a odolných výrobků na které se vztahuje ta nejlepší záruka na trhu.

Napište nám