Centrální vysavače recenze

Pokud se rozhodnete vybavit svoji domácnost vysavačem, rozhodně budete zvažovat mnoho kritérií. Cenu, spolehlivost, výkon či náročnost ovládání. Při výběru vám pomohou i recenze uživatelů. Díky těmto recenzím rozhodně nemůžete minout centrální vysavače Husky.

Doživotní záruka

Kdo se rozhodne pro centrální vysavač Husky, může z rodinného rozpočtu vyškrtnout položku na nákup dalšího vysavače. Na centrální vysavače Husky totiž poskytuje dodavatel bezkonkurenční, tzv. doživotní záruku, která je 25 let na celý přístroj. Může si to dovolit díky odolnému celokovovému provedení a silnému průmyslovému motoru s bypass technologií nezávislého chlazení.

Tento systém umožňuje vysávat bez problémů velmi dlouhou dobu bez rizika přehřátí. Odolný motor zvládne i případný průchod prachu, takže jeho výkon za žádných okolností neklesá.

Husky zbaví Vaši domácnost veškerých nečistot, alergenů a plísní. Nikdy nevíří v místnostech ještě nevysátý prach, protože vlastní jednotka vysavače je umístěna mimo obytný prostor, nejčastěji ve sklepě nebo garáži. Sem jsou spolehlivě odvedeny veškeré nečistoty do velké odpadní nádoby.

Mokré vysávání

Odolnost centrálních vysavačů Husky dokládá i možnost přímého sání mokrých nečistot. Modely Husky Pro 100 a Pro 200 si s nimi poradí, aniž by bylo nutné přiřazovat do systému zvláštní separátor. Veškerá vlhkost je odvedena do odolné polypropylenové nádoby s nerezovým plovákem.

Hadice skryté ve zdi

Komfort úklidu, ze kterého se vlastně stane velmi jednoduchá záležitost, zvyšují hadice skryté ve zdi. Ze zásuvky si uživatel vytáhne pouze potřebnou délku hadice (až 15 metrů), která se po skončení úklidu odjištěním pojistky skryje zpět v trubním rozvodu.

Chytré doplňky

Díky bohatému příslušenství se stane centrální vysavač Husky opravdovým miláčkem rodiny. Například samonavíjecí hadice Vroom si během 3 vteřin poradí se suchými nečistotami, ke štěrbině Magic Sweep zase stačí namést nečistoty a ta si s nimi ve vteřině poradí. Magic Sweep je možné zakoupit v nerezovém provedení, které je odolnější než obvyklý plast a lépe koresponduje se vzhledem ostatních spotřebičů.

Centrální vysavače Husky dodává na trh již více než 25 let společnost Newag s.r.o., jejíž proškolený tým zajišťuje rovněž montáže, servis a veškeré poradenství při koupi.

Napište nám