Centrální vysavače Duovac

Centrální vysavače Duovac, to je kvalita, spolehlivost, ale především péče o zákazníka.

Prostředí domova, kde žijeme je pro zdraví našeho organismu stále více důležité. Prach a alergeny jsou nepříjemným společníkem naší domácnosti a jsme nuceni s nimi neustále bojovat. Velmi efektivním pomocníkem v takovém boji je centrální vysavač Duovac, který je vyráběn firmou Nuera v Kanadě, stejně jako centrální vysavače Husky. Jeho využití je možné v rodinných domech, bytech a menších penzionech. Úklid pomocí centrálního vysavače je velmi snadný a účinný. V rámci rodinného domu můžete ušetřit mnoho času, který je jinak nutné úklidu věnovat. S centrálními vysavači Duovac uklidíte rodinný dům až dvakrát rychleji než s běžným vysavačem. Co se týká povrchů tak velice vhodné je použití tohoto systému na plovoucí podlahy, koberce, dlažbu apod. S přídavným separátorem pak bez problémů můžete vysávat popel z krbu a mastné nečistoty.

Pokud se zaměříme blíže na centrální vysavače Duovac tak je tato značka celosvětově spojována s maximální spolehlivostí a dokonalou technickou vyspělostí. Své přednosti zdůrazňuje zejména vynikající filtrací (filtr zachytává ty nejmenší částice, od velikosti 0,1 mikronu při účinnosti 97 %), kvalitními motory AMETEK a vysokokapacitní nádobou na prach, která podporuje cyklónový efekt. Dokladem, že Duovac nabízí opravdu to nejlepší je, že na vybrané agregáty poskytuje unikátní záruku 25 let. Kromě velmi atraktivního designu nabízí uživatelům agregáty se špičkovými parametry a zajistí ten nejdůkladnější a nejefektivnější úklid. Centrální vysavače DUOVAC mají již více jak 50ti letou tradici.

Neméně důležité z pohledu zákazníka je zázemí firmy, která centrální vysavač realizuje. Generálním dodavatelem Duovacu je od roku 2007 pro ČR a SR firma Newag, spol. s r.o. V případě zájmu se můžete obrátit na zaměstnance jednotlivých poboček nebo na autorizované obchodní partnery. Velice rádi Vám zdarma vypracují cenovou kalkulaci a návrh technického řešení.

Napište nám