Šrotovné za starý centrální vysavač

Vlastníte starý centrální vysavač?

Největší předností většiny centrálních vysavačů je jejich výkon a spolehlivost. Ta je dána průmyslovou konstrukcí vysavače a motoru se systémem tzv. bypassu chlazení, které zajišťuje stálý průtok vzduchu kolem motoru i při úplném uzavření přívodu sání u hadice vysavače. U většiny domácích přenosných vysavačů se v takovém případě spálí motor, nebo v lepším případě jej vypne elektronická pojistka.

Ne všechny centrální vysavače jsou ale takovým motorem vybaveny a dochází u nich k častějším poruchám, mnohdy spojených s poměrně nákladnou opravou.

Když nevíte, na koho se obrátit

Mnoho uživatelů často ani netuší, která firma jim centrální vysavač nainstalovala, nebo v mnoha případech to ani tušit nemohou, protože dům koupili takto vybavený a dřívější majitel jim nezanechal žádné informace o dodavatelích systémů. 

Naši technici se čím dál častěji setkávají s požadavky na různorodé servisy centrálních vysavačů mnoha značek, proto jsme se rozhodli vyjít všem uživatelům vstříc a připravili jsme akci s názvem „Starý za nový“.  

Vyměňte starý za nový s bonusem 5.000,- Kč včetně probíhajících akcí.

V rámci akce "Starý za nový" vám nabídneme výměnu vašeho starého nebo porouchaného centrálního vysavače za nový s finančním bonusem 5.000,- Kč včetně DPH. Navíc, pokud je právě Vámi vybraný agregát v akci např. s vysavačovou sadou, nebo lopatkou na smetí, získáte nejen finanční bonus, ale také zmíněné příslušenství zdarma. Akci "Starý za nový" s bonusem 5000,- Kč lze využít na vybrané modely Husky včetně právě probíhající akce.

Mám zájem

Navíc vám zkontrolujeme potrubní rozvod, hadice a příslušenství, aby vše perfektně fungovalo po mnoho dalších let.

Servisní střediska Husky jsou ve většině krajských měst a servisní technici přímo na pobočkách importéra v Praze, Hradci Králové a Brně.

FAQ: Otázky a odpovědi

· Je výhodnější si starý centrální vysavač nechat opravit, nebo vyměnit za nový?

Záleží na tom, která součást centrálního vysavače se rozbila. Pokud například dojde k poškození motoru, tak cena za opravu může být zásadním argumentem pro výměnu.

· Bude mít nový centrální vysavač alespoň stejný výkon, jako ten starý?

Vzhledem k tomu, že většina starých centrálních vysavačů, které měníme za nové, jsou starší 15ti let, tak už jen vývoj motorů pokročil natolik, že základní modely mají výkon o více jak 30% vyšší, než byly výkony silnějších modelů té doby. Navíc jsou v nabídce programu i dvoumotorové verze pro velké byty a RD, které uspokojí i toho nejnáročnějšího uživatele.

· Půjde nový centrální vysavač připojit na starý potrubní rozvod?

Průměr a typ potrubí pro centrální vysavače zůstává po desítky let stejné. Centrální vysavače Husky nové řady, mají vstup pro potrubí z domu shora a výfuk lze na místě upravit technikem vždy s minimálním zásahem.

· Co se stane se starým vysavačem, který dosloužil?

Za starý vysavač dostane každý uživatel výkupní bonus ve výši 5.000,- Kč včetně DPH, bez ohledu na jeho stav, vzhled a poškození. Starý vysavač bude ekologicky zlikvidován na náklady společnosti Newag s.r.o., která je výhradním dovozcem CV Husky a Duovac.

· Můj starý centrální vysavač nemohl vysávat vodu, bude to umět ten nový? Slyšel jsem, že Husky umí vysávat vodu.

Pro vysávání vody by měl být uzpůsobený i potrubní rozvod. Po prohlídce technikem, který je vyškolený na centrální vysavače Husky, ale může být potvrzeno, že taková výměna by byla možná. Z hlediska výměny „suchého“ vysavače za „mokrý“, pak není problém a výkupní bonus bude uznán i v takovém případě.

· Máme hadici s vypínačem v rukojeti. Bude mi fungovat spínání vysavače na dálku i po výměně, za nový?

Všechny centrální vysavače, až na výjimky (zn. Axpir) mají ovládání pomocí bezpečného nízkého napětí od 6-24V a jsou kompatibilní s Husky. Značka Axpir je spínána pomocí podtlaku v potrubí, což umíme nahradit pomocí Wifi ovládání. Těchto případů je ale na trhu velmi málo.

· Mám centrální vysavač, který ukládá nečistoty do papírového pytle. Jsem na tento způsob zvyklý, protože bydlím v bytě v 5NP a jednou za ½ roku vyjmu pytel a vynesu jej spolu s jiným odpadem do popelnice. Má některý model Husky tento způsob filtrace?

Všechny CV Husky jsou vybaveny přídavnými vaky na prach, které je možné měnit a celé vynést do odpadu. Je zde však i stálý filtr, který i bez papírového vaku má skvělé filtrační schopnosti a navíc jej lze vyprat v pračce.

· Mohu si při výměně vysavače nechat rozšířit rozvod do dalších částí domu, které jsem mezitím přistavěl?

Ano, záleží na dispozici domu a je k posouzení možností a bude nutná návštěva odborníka, který s vámi bude konzultovat rozsah případných úprav.

· Je nutné zakoupit nové příslušenství, nebo mohu použít stávající?

Stávající příslušenství je kompatibilní se všemi centrálními vysavači Husky/Duovac. Nicméně k vybraným vysavačům v rámci akce starý za nový dostanete navíc i kompletní sadu příslušenství s hadicí 9,1m ZDARMA!

· Zvládnu výměnu centrálního vysavače sám?

Pro technicky zručné není problém si provést výměnu svépomocí. Ideální je zaslat nám fotografie stávajícího zapojení vysavače a my Vám navrhneme jednotlivé díly potřebné k připojení nového vysavače, popřípadě načrtneme správné připojení

Potřebné nářadí: šroubovák křížový (akušroubovák), ostrý nůž, pilka na železo, kleště (kombinačky), izolepa, permanentní fix (tužka)

· Jak probíhá nákup na eshopu v rámci akce Starý za nový?

Jednoduše si objednejte v našem eshopu model vysavače, který je označený ikonou „Starý za nový“. Po doručení a vyjmutí nového vysavače Husky z krabice, do ní vložte starý vysavač a odešlete zpět na adresu odesílatele, my jej ekologicky necháme zlikvidovat na naše náklady (doručení starého centrálního vysavače je podmínkou pro vyplacení výkupního bonusu).

Centrální vysavače HUSKY

Centrální vysavače Husky jsou známé právě svojí spolehlivostí. Prodej značky Husky má v České republice tradici 30 let, stejně jako společnost Newag s.r.o., která výrobky distribuuje.

Za tuto dobu bylo u nás nainstalováno více jak 40 tis. systémů Husky v rodinných domech a bytech.

Jaké další služby od nás můžete požadovat

Kromě návrhu řešení centrálního vysavače do projektové dokumentace pro nové a rekonstruované rodinné domy, včetně následné dodávky na klíč, provádíme:

  • výměny starých centrálních vysavačů za nové,
  • umíme opravit jakýkoliv centrální vysavač,
  • pročistit potrubní rozvod,
  • opravit nebo vyměnit příslušenství a hadice,
  • dodat náhradní filtry,
  • vyměnit motor či řídící desku.

Po předcházející domluvě můžete váš centrální vysavač demontovat sami a odeslat na adresu servisního střediska, kde provedeme jeho opravu nebo navrhneme optimální řešení.

Neváhejte a kontaktujte nás na zelené lince 800 139 076, na emailu info@newag.cz. Více informací získáte také na www.centralni-vysavace-husky.cz.

Pobočky a servisní střediska NEWAG

NEWAG spol. s r.o.

Vestecká 104
252 41 Zlatníky – Hodkovice
Tel.: 261 221 528
Infolinka: 800 139 076
E-mail: info@newag.cz

Otevírací doba:
Po-Čt: 8 – 17h, Pá: 8 – 15h

NEWAG Praha spol. s r.o.

Vídeňská 573
252 42 Vestec u Prahy
Tel.: 261 213 103
GSM: 777 137 781
E-mail: praha@newag.cz

Otevírací doba:
Po-Čt: 8-12 13-17, Pá: 8-12 13-15h

NEWAG Hradec Králové spol. s r.o.

Uhelná 1182/3a
500 03 Hradec Králové
Tel.: 495 521 522
GSM: 777 059 277
E-mail: infohk@newag.cz

Otevírací doba:
Po-Čt: 8:30 – 17h, Pá 8:30-15h

NEWAG Brno spol. s r.o.

Hviezdoslavova 55a
637 00 Brno
Tel.: 548 210 954
GSM: 777 092 777
E-mail: brno@newag.cz

Otevírací doba
Po-Pá: 8-16:30h

Napište nám