Šrotovné za starý centrální vysavač

Vlastníte starý centrální vysavač?

Největší předností většiny centrálních vysavačů je jejich výkon a spolehlivost. Ta je dána průmyslovou konstrukcí vysavače a motoru se systémem tzv. bypassu chlazení, které zajišťuje stálý průtok vzduchu kolem motoru i při úplném uzavření přívodu sání u hadice vysavače. U většiny domácích přenosných vysavačů se v takovém případě spálí motor, nebo v lepším případě jej vypne elektronická pojistka.

Ne všechny centrální vysavače jsou ale takovým motorem vybaveny a dochází u nich k častějším poruchám, mnohdy spojených s poměrně nákladnou opravou.

Když nevíte, na koho se obrátit

Mnoho uživatelů často ani netuší, která firma jim centrální vysavač nainstalovala, nebo v mnoha případech to ani tušit nemohou, protože dům koupili takto vybavený a dřívější majitel jim nezanechal žádné informace o dodavatelích systémů. 

Naši technici se čím dál častěji setkávají s požadavky na různorodé servisy centrálních vysavačů mnoha značek, proto jsme se rozhodli vyjít všem uživatelům vstříc a připravili jsme akci s názvem „Starý za nový“.  

Vyměňte starý za nový s bonusem 5.000,- Kč včetně probíhajících akcí.

V rámci akce "Starý za nový" vám nabídneme výměnu vašeho starého nebo porouchaného centrálního vysavače za nový, se zárukou 25 let a s finančním bonusem 5.000,- Kč včetně DPH. Navíc, pokud je právě Vámi vybraný agregát v akci např. s vysavačovou sadou, nebo lopatkou na smetí, získáte nejen finanční bonus, ale také zmíněné příslušenství zdarma. Akci "Starý za nový" s bonusem 5000,- Kč lze využít na všechny vysavače se zárukou 25 let včetně právě probíhající akce.

Mám zájem

Navíc vám zkontrolujeme potrubní rozvod, hadice a příslušenství, aby vše perfektně fungovalo po mnoho dalších let.

Servisní střediska Husky jsou ve většině krajských měst a servisní technici přímo na pobočkách importéra v Praze, Hradci Králové a Brně.

Centrální vysavače se zárukou 25 let

Centrální vysavače Husky jsou známé právě svojí spolehlivostí a neobvyklou zárukou 25 let. Prodej značky Husky má v České republice tradici 30 let, stejně jako společnost Newag s.r.o., která výrobky distribuuje.

Za tuto dobu bylo u nás nainstalováno více jak 40 tis. systémů Husky v rodinných domech a bytech.

Jaké další služby od nás můžete požadovat

Kromě návrhu řešení centrálního vysavače do projektové dokumentace pro nové a rekonstruované rodinné domy, včetně následné dodávky na klíč, provádíme:

  • výměny starých centrálních vysavačů za nové,
  • umíme opravit jakýkoliv centrální vysavač,
  • pročistit potrubní rozvod,
  • opravit nebo vyměnit příslušenství a hadice,
  • dodat náhradní filtry,
  • vyměnit motor či řídící desku.

Po předcházející domluvě můžete váš centrální vysavač demontovat sami a odeslat na adresu servisního střediska, kde provedeme jeho opravu nebo navrhneme optimální řešení.

Neváhejte a kontaktujte nás na zelené lince 800 139 076, na emailu info@newag.cz. Více informací získáte také na www.centralni-vysavace-husky.cz.

Napište nám