Servis

Centrální vysavače Husky mají vlastní servisní zázemí, poskytované na pobočkách firmy v Praze, Brně, Hradci Králové. Nejen montáže, ale i servisní úkony jsou na pobočkách realizovány proškolenými zaměstnanci. Tímto přístupem se zcela odlišujeme od ostatních firem na trhu, které si na servis najímají externí firmy. Kromě oblastí, které jsou obsluhovány jednotlivými pobočkami, je kvalitní servis zajištěn certifikovanými smluvními partnery, kteří jsou odborně proškoleni.

Akce starý za nový centrální vysavač

Navíc je možné využít i centrální servis dovozce, firmy NEWAG, kam je možné doručit výrobek značky Husky k provedení záručního i pozáručního servisu. Vzhledem k tomu, že na většinu výrobků Husky je poskytována minimální záruka 5 let a na většinu výrobků dokonce 25 let, je však výhodnější si nechat provést servis přímo u Vás. Pro oba případy záruk má zákazník nárok na servis centrální jednotky po dobu 5 let zcela zdarma, a to i včetně práce a dopravy. Po uplynutí 5 let jsou zdarma pouze vadné díly, (platí pro vysavače se zárukou 25 let) a zákazník si hradí pouze práci a dopravu. Pro tyto případy jsme Vám nablízku díky našim pobočkám a servisním centrům, čímž se zásadně redukují náklady na dopravu.

Ač může být rozvod centrálního vysavače kvalitně nainstalován, může dojít během stavby, nebo i následně při různých úpravách v domě k jeho poškození, nebo k jeho částečnému zneprůchodnění. Pro takové případy jsme vybaveni profesionální kamerou od firmy Rothenberger, která nám umožňuje detailní prohlídku potrubí s pořízením fotografií či videozáznamů. Jsme proto schopni lokalizovat vzniklý problém a také jej co nejšetrněji odstranit. Objednat prohlídku trubního rozvodu si můžete přímo na našich pobočkách, nebo u dovozce. Kamera Rothenberger musí být obsluhována naším proškoleným technikem.

Je nutné poznamenat, že trubní rozvod centrálního vysavače se neucpává sám od sebe. Vždy je důvodem nějaká jiná příčina, ať už chyba montáže, poškození stavbou, provrtání při instalacích jiných zařízení. Bylo nainstalováno na 40.000 centrálních vysavačů Husky a doposud jsme nezaznamenali ucpaný trubní rozvod způsobený běžným vysáváním.

Ceník servisního zásahu:

Doprava (paušál po Praze, Hradci, Brně, případně do 20 km od našich poboček) 500,- Kč, následně dopravné za 14.50,- Kč/km
Práce servisu 980,- Kč/ hod.

Kontakt: 

Pavel Váša - vedoucí servsního oddělení Husky

Tel.: 777 137 790

Napište nám