Ukázková videa

Jak fungují centrální vysavače

Centrální vysavač má mnoho výhod oproti klasickým a robotickým vysavačům. Nevíří prach a veškerý nasátý vzduch včetně alergenů a nečistot po přefiltrování vyfukuje mimo dům. Nasátý vzduch se tedy na rozdíl od ostatních typů vysavačů nevrací zpět do obytné místnosti. Tímto je zajištěna 100% filtrace a nedochází tak ani k víření dosud nevysátého prachu, což ulehčuje život nejen alergikům. Na obsluhu centrálního vysavače se podívejte na následující video.

Proč si zvolit právě centrální vysavač Husky?

Proč si zvolit zrovna centrální vysavač značky Husky? Podívejte se na odpověď v našem videu, kde se dozvíte, že Husky využívá pro své vysavače prověřené průmyslové motory s bypass technologí. Navíc pouze u Husky získáte unikátní záruku 25 let.

Hadice ve zdi

Hadice ve zdi posouvá možnosti centrálních vysavačů ještě dále, než tomu bylo doposud. Hadici centrálního vysavače už nemusíte přenášet od zásuvky k zásuvce, ale jednoduše si jí vytáhnete ze zásuvky ve zdi. Zákazník si samozřejmě může vybrat hadici v různých délkách a ani 15 m varianta není díky uložení v rozvodu centrálního vysavače ve zdi žádnou komplikací. Uživatel si navíc může vytáhnout jen potřebnou délku hadice a po skončení úklidu jednoduše odjistí pojistku v zásuvce a hadice se sama „vcucne“ zpátky do zdi.

Montáž centrálního vysavače do novostavby

Rozsah montáže: hadice ve zdi, zásuvka pro klasickou vysavačovou hadici, celonerezová štěrbinová zásuvka/lopatka na smetí Magic Sweep do kuchyňské linky, instalace zásuvky na půdě a umístěné centrální vysavačové jednotky.

O centrálním vysavači v pořadu Tipy a inspirace

Rozhovor s expertem na centrální vysavače v televizním pořadu Tipy a inspirace ohledně výhod centrálních vysavačů. Ukázka hadice ve zdi v praxi, ukázka obsuhy centrálního vysavače a další výhody.

Montáž přívodu potrubí k centrálnímu vysavači

Ukázka instalace trubních rozvodů - přívod k vysavačovému agregátu

Montáž ABB zásuvky centrálního vysavače

Ukázka instalace trubních rozvodů -klasická vysavačová zásuvka ABB k centrálnímu vysavači

Montáž přívodu potrubí pro štěrbinovou zásuvku

Ukázka instalace trubních rozvodů - celonerezová štěrbinová zásuvka do kuchyňské linky

Montáž potrubí přechodu přes překážku na podlaze

Ukázka instalace trubních rozvodů - přechod přes překážku na podlaze

Montáž a instalace hadice ve zdi a kuchyňské štěrbiny

Montáž a instalace systému pro hadici ve zdi a kuchyňské štěrbinové zásuvky/lopatky pro centrální vysavače

Produktové video - Vroom

Vroom Central se samonavíjecí hadicí je ideální pro rychlý úklid malých prostor a suchých nečistot v místech, kde je ve vašem domě intensivní provoz, jako jsou kuchyně, koupelny a zádveří domu. Jeho trvalá dostupnost z něj činí skvělý doplněk k vašemu centrálnímu vysavači.

Produktové video - Spot by Vroom

Skvělý doplňěk k centrálním vysavačům. Ideální pro všechny prostory, kde je potřeba rychlý úklid, jako jsou kychyně, zádveří, chodby, dílny a koupelny. Nevyžaduje složitou instalaci. Patentovaný systém, který urychlí a usnadní Váš úklid. Kartáč na prach je schován uvnitř zásuvky.

NOVINKA: Zasouvací hadicový systém Vroom Retract Vac®

Vroom Retract Vac® a centrální vysavače HUSKY představují zasouvací hadicový systém určený pro garáže a dílny, aby rychle a pohodlně čistil každodenní suché nečistoty nejen v autě, ale i v celé garáži/dílně. Díky rozsáhlému dosahu hadice může Vroom Retract Vac kvalitně a výkonně vysávat v garáži a blízkém okolí. Váš automobil si tak můžete uklidit i venku za pěkného počasí. Dále je vhodný pro úklid pracovních stolů, podlah, polic, stropů, filtrů sušiček prádla atp. Díky vedení potrubí po povrchu je možná i dodatečná montáž k vašemu stávajícímu centrálnímu vysavači.

Robotický vysavač Robo s nabíjecí a samočistící základnou

KIT ROBÒ TR800 je první a jediný robotický vysavač s automatickým odvodem vysátého prachu. To vše díky unikátní parkovací základně, která provádí automatické čištění kartáčů a vyprazdňování prachu a nečistot, pomocí napojení na systém centrálního vysávání. Navíc, mimo vysávání disponuje možností mokrého vytírání.

Robotický vysavač Robo s nabíjecí a samočistící základnou

Tubo TR900 je vylepšený model robotického vysavače s automatickým odvodem nasátých nečistot do systému centrálního vysávání. Automaticky se sám vyčistí – nebudete muset dělat vůbec nic.

Pobočky a servisní střediska NEWAG

NEWAG spol. s r.o.

Vestecká 104
252 41 Zlatníky – Hodkovice
Tel.: 261 221 528
Infolinka: 800 139 076
E-mail: info@newag.cz

Otevírací doba:
Po-Čt: 8 – 17h, Pá: 8 – 15h

NEWAG Praha spol. s r.o.

Vídeňská 573
252 42 Vestec u Prahy
Tel.: 261 213 103
GSM: 777 137 781
E-mail: praha@newag.cz

Otevírací doba:
Po-Čt: 8-12 13-17, Pá: 8-12 13-15h

NEWAG Hradec Králové spol. s r.o.

Uhelná 1182/3a
500 03 Hradec Králové
Tel.: 495 521 522
GSM: 777 059 277
E-mail: infohk@newag.cz

Otevírací doba:
Po-Čt: 8:30 – 17h, Pá 8:30-15h

NEWAG Brno spol. s r.o.

Hviezdoslavova 55a
637 00 Brno
Tel.: 548 210 954
GSM: 777 092 777
E-mail: brno@newag.cz

Otevírací doba
Po-Pá: 8-16:30h

Napište nám